Novinky

5 x PREČO LIPTOV

Run & Bike Výzva Liptov sa prehupla do svojej druhej polovice. Definitívne sa končí 15. mája a následne sa začne výzva Dunaj.
Kladieš otázku, či sa registrovať ešte na Liptov alebo si počkať už na Dunaj? Tu je 5 dôvodov, prečo Liptov stojí za to:

  1. Ešte stále máš dosť času – na zdolanie aspoň jednej výzvy Liptov – viac ako 2 týždne vrátane dva a pol víkendu.
  2. Len s Liptovom sa môžeš ešte stále zaregistrovať na celú sériu Liptov, Dunaj, Spiš a získať 15% zľavu, čo znamená, že za jedno podujatie nezaplatíš 14 EURO, ale len 11,90 EUR.
  3. Len s Liptovom môžeš získať sériu 3 medailí za absolvovanie celej série Liptov, Dunaj, Spiš. Každý medaila je krásna, ale spolu sú ešte krajšie.
  4. Len s Liptovom máš šancu byť v žrebovaní až štyroch tombol. Každé z podujatí Liptov, Dunaj, Spiš má svoju tombolu a tí, čo ich absolvujú všetky budú zaradení aj do tomboly Plus. Bez ohľadu na to, či sa zaregistrujú do jednotlivých podujatí naraz alebo postupne.
  5. S Liptovom pomôžeš na Slovensku vysadiť viac stromov. Za každého účastníka každého z podujatí darujeme 5 sadeníc tej časti Slovenska, ktorú v registrácii označí najviac účastníkov. Bude to na západe v Podunajsku, na východe na Spiši alebo na strednom Slovensku – na Liptove? Môžeš o tom rozhodnúť aj ty. Jedným, dvoma či troma hlasmi.

Ďakujeme za prihlásenie do newslettera.

Ďakujeme za správu.