Bike: Malokarpatsko

Zašportuj si fyzicky kdekoľvek,  Virtuálne na Malokarpatsku.

Svoje výkony absolvuj tam, kde sa práve nachádzaš, po Malokarpatsku sa posúvaš iba prostredníctvom check pointov na našom webe.

Virtuálne trasy našej NOVINKY 2024 sa otvárajú 15. mája a budú prístupné do 31. augusta 2024. Potom sa Virtuálna Výzva Malokarpatsko presunie medzi archívne a bude v ponuke do vyčerpania zásob medailí.

Pri NOVINKÁCH okrem medaile získavaš aj Finiš Foto, štatistiku výkonov ďalších spolu bežcov a budeš zaradený do žrebovania Tomboly o atraktívne ceny.

Vyber si svoju dĺžku, ktorá Ti vyhovuje.

MINI:   84 km                Vajnory – Budmerice                            

MIDI:   138 km             Vajnory – Ivanka pri Dunaji             

MAXI:  276 km            Vajnory – Ivanka pri Dunaji – Vajnory        

Svoje výkony zaznamenaj  ľubovoľnou   športovou apkou s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka a nahrávaj vo svojom účastníckom profile.  Keď Výzvu zdoláš z formulára vo svojom profile nám pošli správu a my ti pošleme medailu.

Možno si sa rozhodol pre mini, ale časom si zvážil, že máš aj na midi  alebo maxi. Tvoje virtuálne trasy zostávajú otvorené až do ukončenia Výzvy a môžeš sa po nich posúvať aj ďalej. Bez ohľadu na to, akú dĺžku trate si zadal v registrácii.

Návod, ako sa zaregistrovať nájdeš TU https://digitalrunandbike.com/propozicie/#ako-sa-zaregistrovat

Štartovné:  20,00 Euro

V štartovnom podporuješ výsadbu stromov v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko.

Malokarpatsko

Oblasť, tiahnuca sa pozdĺž pohoria Malé Karpaty je najvýznamnejšou vinohradníckou oblasťou Slovenka.  História pestovania viniča sa tu odhaduje na viac ako dvetisíc rokov, čo je dostatočná referencia aj pre svetové vinohradnícke regióny. Malokarpatskom vedie reťaz kráľovských miest Bratislava – Svätý Jur – Pezinok a Modra a zemepánskych mestečiek Častá a Smolenice, ktoré vytvárajú Kráľovskú vínnu cestu.

Nájdeš tu množstvo kvalitných vinárov, ktorí ťa radi uvítajú vo svojich vínnych pivničkách a predstavia ti svoje poklady. Každoročne sa tu koná podujatie Malokarpatská vínna cesta.  Určite nevynechaj ani tradičnú špecialitu obce Slovenský Grob, známu storočnou tradíciou pečenia husí. Keďže ide o chránenú krajinnú oblasť, nájdeš tu množstvo prírodných krás , ale aj kultúrnych a historických pamiatok, ku ktorým ťa dovedú turistické a cyklistické trasy.  Inšpiruj sa na našich check pointoch a možno sa sem vyberieš aj na reálny, nie iba virtuálny výlet, či dovolenku.

Športuj sám a predsa s nami a užívaj si zábavu našom webe.

Zaujali sme ťa?

Loading...
Pozri si trasu v Google Maps.