Beh: Hont

Zašportuj si fyzicky kdekoľvek,  Virtuálne na HONTE.

Svoje výkony absolvuj kdekoľvek sa práve nachádzaš, po Honte sa posúvaš iba prostredníctvom check pointov na našom webe.

Virtuálne trasy našej druhej NOVINKY 2023  – Hont – sa otvárajú 1. augusta a budú prístupné do 15. novembra 2023. Potom sa Virtuálna Výzva Hont presunie medzi archívne a bude v ponuke do vyčerpania zásob medailí.

Pri NOVINKÁCH okrem medaile získavaš aj Finiš Foto, štatistiku výkonov ďalších spolu bežcov a bajkerov a budeš zaradený do žrebovania Tomboly o atraktívne ceny.

Finišérske medaile zasielame po skončení trvania Výzvy.

Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu a poď na to!

MINI:  Banská Štiavnica – Dudince         48 km

MIDI:  Banská Štiavnica – Veľký Krtíš    107 km

MAXI: Banská Štiavnica – Svätý Anton  159 km

Svoj výkon zaznamenaj  ľubovoľnou   športovou apkou s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka a nahraj ho  vo svojom účastníckom profile do 24 hod.

Z formulára v tvojom profile nám pošli správu o zdolaní Výzvy.

Návod, ako sa zaregistrovať nájdeš TU https://digitalrunandbike.com/propozicie/#ako-sa-zaregistrovat

Štartovné:  18,50 Euro

V štartovnom podporuješ výsadbu stromov v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko.

Hont

Územie región Hont je totožné s územím Hontianskej župy, ktorá sa nevyhla dôsledkom politických dohôd v Európe po 1. svetovej vojne. Jej južná časť pripadla Maďarsku, väčšina však zostala na Slovensku. Naše virtuálne trasy  povedú týmto slovenským regiónom. Štartujeme v očarujúcej Banskej Štiavnici, cieľ behu Mini je v kúpeľoch Dudince, Midi vo Veľkom Krtíši. Bežci, ktorí to dajú na max finišujú vo Svätom Antone.

Hont v sebe skrýva množstvo vzácnych lokalít a starobylých pamiatok a historických zaujímavostí. Príroda Štiavnických vrchov a Krupinskej planiny je popretkávaná cyklotrasami, chodníčkami a miestami na oddych aj kúpanie. Ale i starobylými mestami a historickými či umeleckými pamiatkami. Príjmi našu virtuálnu výzvu a na virtuálnych check pointoch spoznaj túto krásnu časť Slovenska alebo si pripomeň, čo všetko nám ponúka.

ŠPORTU SÁM A PREDSA S NAMI a užívaj si zábavu na našom webe.

 

Zaujali sme ťa?

Loading...
Pozri si trasu v Google Maps.