Beh: Spiš 2

Zašportuj si Virtuálne , uži si Spiš a spoznaj jeho skvosty.

Behaj  – fyzicky  kdekoľvek – vonku či pod strechou na bežeckom páse. Prostredníctvom nášho webu postupne kompletizuj svoju Výzvu. Trasy sa ti zrátavajú automaticky.

Po zdolaní svojej Výzvy nám pošli správu z tvojho účastníckeho profilu  a my ti pošleme medailu  a Finišérske Foto s menom.

Ak nebeháš, KRÁČAJ alebo bež na LYŽIACH!

Digital Run & Bike je nesúťažný.

Kedy:                  kedykoľvek
Kde:                    fyzicky kdekoľvek, dušou na Spiši

Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu:

Mini –  50 km           Virtuálne zo Spišského Podhradia do Mlynkov
Midi –  93 km          
Virtuálne zo Spišského Podhradia do Spišského Štvrtku
Maxi – 144 km        
Virtuálne zo Spišského Podhradia do Starej Ľubovne

Svoj výkon nahraj do svojho účastníckeho profilu v zákazníckej zóne do 24 hod. Použi ľubovoľnú   aplikáciu s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka.

Štartovné:  18 Euro

Charitatívny cieľ: sadíme stromy v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko

 SPIŠ
Má nielen nádhernú prírodu, ale aj množstvo kultúrnych pamiatok. Takmer polovica slovenských pamiatkových rezervácií je práve na Spiši: Spišský hrad, Spišská Kapitula, Spišské Podhradie, evanjelické lýceum v Kežmarku, či kostolík v Žehre… Najbohatšou pamiatkovou pokladnicou toho regiónu je však Levoča.

Milovníci prírody chodia na Spiš obdivovať najmä divoké krásy Slovenského raja. Na Spiši je tiež jedna jedna z najväčších ľadových jaskýň v Európe – Dobšinská ľadová jaskyňa. Čiastočne sem zasahujú Pieniny, aj Vysoké Tatry. Nechaj sa prekvapiť, kadiaľ povedú naše Virtuálne trasy.

 

Zaujali sme ťa?

Loading...
Pozri si trasu v Google Maps.