Beh: Tatry 2

Zašportuj si Virtuálne na ikonickom mieste Slovenska! Spoznaj Tatry alebo si osviež, čo o nich vieš.

Behaj fyzicky  kdekoľvek – vonku či pod strechou na bežeckom páse. Prostredníctvom nášho webu postupne kompletizuj svoju Výzvu. Trasy sa ti zrátavajú sa ti automaticky.

Po zdolaní svojej Výzvy nám pošli správu z tvojho účastníckeho profilu a my ti pošleme medailu  a Finišérske Foto s menom.

Ak nebeháš, KRÁČAJ alebo bež na LYŽIACH!

Digital Run & Bike je nesúťažný.

Kedy:                  kedykoľvek
Kde:                    fyzicky kdekoľvek – i na bežeckom páse, dušou v Tatrách

 Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu

Mini –    43 km         z Podbanského na Štrbské Pleso (cez Tichú dolinu a Popradské Pleso)
Midi –    94 km         z Podbanského do Popradu
Maxi – 142 km         z Podbanského do Tatranskej Javoriny

Výkon nahraj do svojho účastníckeho profilu v zákazníckej zóne do 24 hod, použi ľubovoľnú  aplikáciu s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka.

ŠTARTOVNÉ:          15.50  Euro

CHARITATÍVNY CIEĽ: sadíme stromy v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko

VYSOKÉ TATRY

Majú rozlohu 341 km² sú najvyšším pohorím na Slovensku prechádzajúcim až do Poľska. Poskytujú bohaté možnosti pre aktivity počas celého roku: v lete ponúkajú 600 km turistických chodníkov a 300 km značených cyklotrás rozličnej obtiažnosti. Domáci i zahraniční turisti sem chodia obdivovať plesá, vodopády, jaskyne, vysokohorské chaty, ale najmä tatranské štíty.

V zime sú vyhľadávané najmä lyžiarmi, smerujúcimi predovšetkým do troch TOP lyžiarskych stredísk: Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Vo Vysokých Tatrách sa myslí nielen na bežkárov, ale aj na skialpinistov, pre ktorých je vyčlenených 6 skialpinistických areálov. Vo tunajšom vysokohorskom prostredí je aj v zime udržiavaných 20 km turistických chodníkov.

Zaujali sme ťa?

Loading...