Beh: Váh

Zašportuj si fyzicky kdekoľvek,  Virtuálne na Považí. Svoje výkony absolvuj kdekoľvek sa práve nachádzaš a po Považí sa posúvaš iba prostredníctvom check pointov na našom webe.

Virtuálne trasy našej prvej NOVINKY 2023 sa otvárajú 1. mája.
1. augusta sa Virtuálna Výzva Váh presúva medzi archívne, z ktorých si môžeš vyberať do vyčerpania zásob medailí.

Pri NOVINKÁCH okrem medaile získavaš aj Finiš Foto, štatistiku výkonov TOP10 bežcov a bajkerov a si zaradený do žrebovania Tomboly o atraktívne ceny.

Finišérske medaile Váh zasielame po ukončení Výzvy.

Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu a poď na to!

MINI:  Piešťany – Trenčín                          52 km

MIDI:  Piešťany – Považská Bystrica       96 km

MAXI: Piešťany – Čičmany                      165 km

Svoj výkon zaznamenaj  ľubovoľnou   športovou apkou s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka a nahraj ho  vo svojom účastníckom profile do 24 hod.

Z formulára v tvojom profile nám pošli správu o zdolaní Výzvy.

Návod, ako sa zaregistrovať nájdeš TU https://digitalrunandbike.com/propozicie/#ako-sa-zaregistrovat

Štartovné:  18,50 Euro

V štartovnom podporuješ výsadbu stromov v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko.

Váh

Váh je najdlhšou riekou na Slovensku. Vzniká sútokom Bieleho Váhu prameniaceho pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách a Čierneho Váhu  prameniaceho pod Kráľovou Hoľou v Nízkych Tatrách. Po viac ako 400 kilometrovej ceste Slovenskom sa pri Komárne vlieva do Dunaja.

Pre naše Virtuálne Výzvy sme si vybrali iba časť nádherného okolia tejto rieky. Odštartujeme vo svetoznámych kúpeľoch Piešťany, cieľ mini dosiahneme pod Trenčianskym hradom, ktorý zdobí aj našu medailu. Pokračujeme do Považskej Bystrice, kde sme umiestnili cieľ Výzvy midi. Vytrvalcov zavedieme až do Čičmian, v ktorých je absolútny cieľ. Dosiahnu ho všetci, ktorí zdolajú Virtuálnu Výzvu maxi.

Vydaj sa s nami na virtuálnu cestu týmto regiónom a odhaľ jeho zaujímavosti na check pointoch, ktoré ťa na nej čakajú. Môžeš sa na nich aj virtuálne poprechádzať cez Google Earth.

ŠPORTU SÁM A PREDSA S NAMI a užívaj si zábavu na našom webe.

 

 

Zaujali sme ťa?

Loading...