Beh: Záhorie

od 1.4. do 14.6.2022

 Zašportuj si fyzicky kdekoľvek,  Virtuálne na Záhorí, v rozľahlom regióne, v ktorom ti ponúkame až 4 dĺžky trás.

Nie sme súťaž, sme motivácia.

Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu:

Mini:                     35 km               Šajdíkove Humence – Holíč

Midi:                    93 km               Šajdíkové Humence – Malacky

Maxi:                   143 km             Šajdík. Humence – Plavecké Podhradie

SUPER Maxi:   202 km             Šajdík. Humence – Skiland Stará Myjava

Svoj výkon zaznamenaj  ľubovoľnou   športovou apkou s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka a nahraj ho  vo svojom účastníckom profile do 24 hod. 

Virtuálne trasy na Záhorí sa otvárajú 1.4.2022,

Akceptujú sa výkony absolvované od tohto dátumu alebo od dátumu registrácie v prípade, ak sa zaregistruješ počas trvania Výzvy Záhorie.

Z formulára v tvojom profile nám pošli správu o zdolaní Výzvy a my ti pošleme medailu. Naše počítadlá kilometrov zostávajú otvorené až do 14. 6. 2022. Dovtedy môžeš nahrávať svoje výkony, aj ak si už svoju Výzvu dal.

Detailný návod, ako sa zaregistrovať nájdeš v PROPOZÍCIÁCH.

Štartovné:  16 Euro
pri zakúpení celej série zľavu 10 % na celý nákup

V štartovnom podporuješ výsadbu stromov v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko.

ZÁHORIE

Malebný kraj medzi riekou Moravou a Karpatmi, s typickými borovicovými lesmi, pieskami, štrkoviskami, rybníkmi a vinohradmi.

Tento región je bohatý na hrady, zámky a zachované technické pamiatky. Zaujímavosťou je vysoká koncentrácia moderných golfových areálov. Pri jednom z nich – Penati Golf Resort v Šajdíkových Humenciach pomyslene štartujeme.

Milovníci prírody nájdu na Záhorí širokú sieť značených trás pre peších, ale aj pre cyklistov.  Naše virtuálne trasy  sme navrhli tak, aby ťa viedli atraktívnymi miestami, na ktorých sú ukryté check pointy (míľniky) s miestnymi zaujímavosťami. Odkryjú sa ti automaticky po ich dosiahnutí.

Virtuálnu Run & Bike Výzvu Záhorie realizujem s podporou prepravnej spoločnosti NAD-RESS Senica, a.s., ktorá je významným podnikateľským subjektom a významným zamestnávateľom na Záhorí.

 

Zaujali sme ťa?

Loading...
Pozri si trasu v Google Maps.