Bike: Liptov 2

Zašportuj si, Virtuálne si uži jeden z najmalebnejších regiónov Slovenska  a spoznaj jeho zaujímavosti.

Bajkuj fyzicky  kdekoľvek – vonku či pod strechou na rotopede. Prostredníctvom nášho webu postupne kompletizuj svoju Výzvu. Trasy sa ti zrátavajú automaticky.

Po zdolaní svojej Výzvy nám pošli správu z tvojho účastníckeho profilu  a my ti pošleme medailu  a Finišérske Foto s menom.

Digital Run & Bike je nesúťažný.

Kedy:                  kedykoľvek
Kde:                    fyzicky kdekoľvek, dušou na Liptove

Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu:

 Mini –  82 km           Virtuálne z Vlkolínca do Liptovského Hrádku
Midi –  135 km        
Virtuálne z Vlkolínca do Liptovského Mikuláša
Maxi – 270 km        
Virtuálne z Vlkolínca do Liptovského Mikuláša a späť do Vlkolínca

 Svoj výkon nahraj do svojho účastníckeho profilu v zákazníckej zóne do 24 hod. Použi ľubovoľnú   aplikáciu s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka

Štartovné:  18 Euro

Charitatívny cieľ: sadíme stromy v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko 

LIPTOV
Nadchýna milovníkov hôr i vodných plôch. Patria doň Západné i Nízke Tatry, priehrada Liptovská Mara, aquaparky, jaskyne i skanzeny vo Vlkolínci a Pribyline.
Najväčšie mestá Ružomberok a Liptovský Mikuláš majú zaujímavú históriu i súčasnosť. Liptov chutí aj na tanieri. Liptovské droby majú štatút v Európe chránenej špeciality. Odhaľ najkrajšie zákutia a zaujímavé príbehy tohto stredoslovenského regiónu.

Trasy  sme navrhli tak, aby ťa viedli atraktívnymi miestami, na ktorých sú ukryté check pointy s miestnymi zaujímavosťami . Ukážu sa ti automaticky po ich dosiahnutí.   Na každom sa môžeš i virtuálne poprechádzať cez Google Earth.

Zaujali sme ťa?

Loading...
Pozri si trasu v Google Maps.