Bike: Šariš

od 1.9. do 15.11.2022

Zašportuj si fyzicky kdekoľvek,  Virtuálne na Šariši.

Nie sme súťaž, sme motivácia.

Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu:

Mini:                    63 km            Bardejov – Hanušovce nad Topľou

Midi:                  133 km             Bardejov – Lipany

Maxi:                 266 km             Bardejov – Lipany – Bardejov

Svoj výkon zaznamenaj  ľubovoľnou   športovou apkou s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka a nahraj ho  vo svojom účastníckom profile do 24 hod. 

Virtuálne trasy na Šariši sa otvárajú 1.9.2022,

Akceptujú sa výkony absolvované od tohto dátumu alebo od dátumu registrácie v prípade, ak sa zaregistruješ počas trvania Výzvy Šariš.

Z formulára v tvojom profile nám pošli správu o zdolaní Výzvy a my ti pošleme medailu. Naše počítadlá kilometrov zostávajú otvorené až do 15. 11. 2022. Dovtedy môžeš nahrávať svoje výkony, aj ak si už svoju Výzvu dal.

Detailný návod, ako sa zaregistrovať nájdeš v PROPOZÍCIÁCH.

Štartovné:  16 Euro
pri zakúpení celej série zľavu 10 % na celý nákup

V štartovnom podporuješ výsadbu stromov v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko.

ŠARIŠ

Šariš má podmanivú prírodu a desiatky vzácnych kultúrnych i cirkevných pamiatok. To je dobrý dôvod na jeho bližšie spoznanie. Delí sa na Horný Šariš s centrom v Bardejove a Dolný Šariš s centrom v Prešove. Naša virtuálna trasa prepojí obe tieto mestá.

Na území Šariša je veľký počet zachovalých hradov a kaštieľov, čo inšpirovalo k vytvoreniu projektu Šarišskej hradnej cesty.  Na Šariši je tiež najväčšia koncentrácia unikátnych drevených kostolíkov vybudovaných bez jediného železného klinca. Z celkového počtu 27 existujúcich, ich práve na Šariši môžeš navštíviť až 20.

Vydaj sa s nami na virtuálnu cestu týmto krásnym krajom a zaslúž si spoznanie jeho výnimočných miest postupným kompletizovaním svojej bežeckej či cyklo výzvy.

 

 

Zaujali sme ťa?

Loading...
Pozri si trasu v Google Maps.