Bike: Tatry 2

Zašportuj si Virtuálne na ikonickom mieste Slovenska! Spoznaj Tatry alebo si osviež, čo o nich vieš.

Bajku fyzicky  kdekoľvek – vonku či pod strechou na rotopede. Prostredníctvom nášho webu postupne kompletizuj svoju Výzvu. Trasy sa ti zrátavajú automaticky.

Po zdolaní svojej Výzvy nám pošli správu z tvojho účastníckeho profilu a my ti pošleme medailu  a Finišérske Foto s menom.

Digital Run & Bike je nesúťažný.

Kedy:                  kedykoľvek
Kde:                    fyzicky kdekoľvek, dušou v Tatrách

 Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu

Mini –    94 km         z Podbanského do Popradu
Midi – 142 km          z Podbanského do Tatranskej Javoriny
Maxi – 284 km         Z Podbanského do Tatranskej Javoriny a späť na Podbanského

 Výkon nahraj do svojho účastníckeho profilu v zákazníckej zóne do 24 hod, použi ľubovoľnú  aplikáciu s výstupmi: dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka.

ŠTARTOVNÉ:          13,50  Euro
pri zakúpení troch a viac Výziev zľava 15% na celý nákup

CHARITATÍVNY CIEĽ: sadíme stromy v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko

VYSOKÉ TATRY

Majú rozlohu 341 km² sú najvyšším pohorím na Slovensku prechádzajúcim až do Poľska. Poskytujú bohaté možnosti pre aktivity počas celého roku: v lete ponúkajú 600 km turistických chodníkov a 300 km značených cyklotrás rozličnej obtiažnosti. Domáci i zahraniční turisti sem chodia obdivovať plesá, vodopády, jaskyne, vysokohorské chaty, ale najmä tatranské štíty.

V zime sú vyhľadávané najmä lyžiarmi, smerujúcimi predovšetkým do troch TOP lyžiarskych stredísk: Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Vo Vysokých Tatrách sa myslí nielen na bežkárov, ale aj na skialpinistov, pre ktorých je vyčlenených 6 skialpinistických areálov. Vo tunajšom vysokohorskom prostredí je aj v zime udržiavaných 20 km turistických chodníkov.

 

Loading...

Zaujali sme ťa?