Bike: Tatry

Zašportuj si virtuálne na najikonickejšom mieste Slovenska! Spoznaj Tatry alebo si osviež, čo o nich vieš.

Bajkuj kdekoľvek a prostredníctvom nášho webu zbieraj kilometre na virtuálnej trase  Mini, Midi alebo Maxi. Svoj výber vopred nedeklaruješ. Medailu získava každý. Rovnako ako Finišérske Foto s menom a počtom kilometrov, ktoré si v Tatrách  virtuálne odbajkoval. Naše počítadlá sú otvorené až do 15.11.221.

Digital Run & Bike je nesúťažný, ale v Tatrách si môžeš môžeš dať aj jednu súťažnú „časovku“. Objavíš ju v check pointoch trasy Mini. Viac v propozíciách.

REGISTRUJ SA DO 31.10.2021
Kedy:                  kedykoľvek od 15.09. do 15.11.2021
OTVORENIE TRASY 15.09.2021
Kde:
                    fyzicky kdekoľvek, dušou v Tatrách
Formát:            nesúťažná motivácia k pohybu, s možnosťou  zúčastniť sa na trase jednej súťažnej ČASOVKY
Trasy:                absolvuješ ich postupne, na etapy, ktoré sa sčítavajú,

TRAŤ  ČASOVKY MUSÍŠ DAŤ NARAZ

Mini –    94 km – Podbanské – Poprad
Midi
 –  142 km – Podbanské – Tatranská Javorina
Maxi
 – 284 km – Podbanské Tatranská Javorina a späť na Podbanské

Výkon nahráš do svojho účastníckeho profilu v zákazníckej zóne do 24 hod, použi ľubovoľnú  aplikáciu s výstupom dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka

Štatistika:          Top 10 cyklistov a cyklistiek, ktorí sú v reálnom čase na trase najďalej – uvidíš v zákazníckej zóne
Štartovné:         14 Euro

Tombola:          žrebovanie zo všetkých účastníkov po ukončení podujatia, po 16.11.2021

Charitatívny cieľ: príspevok na sadenice nových stromčekov vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry s celkovou rozlohou 341 km² sú najvyššie pohorie na Slovensku prechádzajúce až do Poľska. Sú plné prírodných skvostov a unikátnej fauny i flóry, ktorá je chránená (Tatranský národný park).

Poskytujú bohaté možnosti pre aktivity počas celého roku: v lete ponúkajú 600 km turistických chodníkov a 300 km značených cyklotrás rozličnej obtiažnosti, pre všetky vekové kategórie. Domáci i zahraniční turisti sem chodia obdivovať plesá, vodopády, jaskyne, vysokohorské chaty, ale najmä tatranské štíty.

V zime sú vyhľadávané najmä lyžiarmi, ktorí smerujú predovšetkým do troch TOP vysokotatranských lyžiarskych stredísk: Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Okrem zjazdového a bežeckého lyžovania si tu prídu na svoje aj skialpinisti, pre ktorých je vo Vysokých Tatrách vyčlenených 6 skialpinistických areálov.

Zimnú idylu si vo Vysokých Tatrách možno vychutnať nielen na lyžiach. Vo vysokohorskom prostredí je aj v zime udržiavaných 20 km turistických chodníkov.

 

Zaujali sme ťa?

Registrácia ukončená

Loading...