Bike: Váh 2

Zašportuj si fyzicky kdekoľvek,  Virtuálne na Považí. Svoje výkony absolvuj kdekoľvek sa práve nachádzaš a po Považí sa posúvaš iba prostredníctvom check pointov na našom webe.

Finišérske medaile Váh zasielame po ukončení Výzvy.

Vyber si svoju Virtuálnu Výzvu a poď na to!

MINI:  Piešťany – Považská Bystrica         96 km

MIDI:  Piešťany – Čičmany                         165 km

MAXI: Piešťany – Čičmany – Piešťany    330 km

Svoj výkon zaznamenaj  ľubovoľnou   športovou apkou s výstupmi:  dátum, dĺžka trasy, dosiahnutý čas, mapka a nahraj ho vo svojom účastníckom profile do 24 hod.

Z formulára v tvojom profile nám pošli správu o zdolaní Výzvy.

Detailný návod, ako sa zaregistrovať nájdeš TU: https://digitalrunandbike.com/propozicie/#ako-sa-zaregistrovat

Štartovné:  15,50 Euro

V štartovnom podporuješ výsadbu stromov v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko.

Váh

Váh je najdlhšou riekou na Slovensku. Vzniká sútokom Bieleho Váhu prameniaceho pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách a Čierneho Váhu  prameniaceho pod Kráľovou Hoľou v Nízkych Tatrách. Po viac ako 400 kilometrovej ceste Slovenskom sa pri Komárne vlieva do Dunaja.

Pre naše Virtuálne Výzvy sme si vybrali iba časť nádherného okolia tejto rieky. Odštartujeme vo svetoznámych kúpeľoch Piešťany, cieľ mini dosiahneme pod Trenčianskym hradom, ktorý zdobí aj našu medailu. Pokračujeme do Považskej Bystrice, kde sme umiestnili cieľ Výzvy midi. Vytrvalcov zavedieme až do Čičmian, v ktorých je absolútny cieľ. Dosiahnu ho všetci, ktorí zdolajú Virtuálnu Výzvu maxi.

Vydaj sa s nami na virtuálnu cestu týmto regiónom a odhaľ jeho zaujímavosti na check pointoch, ktoré ťa na nej čakajú. Môžeš sa na nich aj virtuálne poprechádzať cez Google Earth.

ŠPORTU SÁM A PREDSA S NAMI a užívaj si zábavu na našom webe.

 

 

Zaujali sme ťa?

Loading...
Pozri si trasu v Google Maps.