Novinky

ŠPORTUJ SÁM A PREDSA S NAMI AJ V ROKU 2023 !

Už 3 roky ti prinášame Vírtuálne Run & Bike Výzvy, ktoré motivujú k pravidelnému pohybu. Zdolal si s nami Liptov, Dunaj, Spiš, Tatry, Záhorie, Oravu a Šariš. Teraz k týmto regiónom pribudnú aj NOVINKY VÁH a HONT.
Popri nich sú v ponuke aj všetky predchádzajúce  – archívne – Virtuálne Výzvy.

Aký je medzi nimi rozdiel?

NOVINKY –  majú svoj stanovený začiatok  a koniec a ich súčasťou je aj účasť v tombole o atraktívne ceny, online štatistika top 10 bežcov a bajkerov a Finiš Foto, čiže  personalizovaný certifikát o účasti.

ARCHÍVNE Výzvy nemajú nijaké časové obmedzenie, ich súčasťou však nie je tombola, ani Finiš Foto. Majú ale zvýhodnenú cenu.

Nech už si vyberieš akúkoľvek našu Výzvu, odmeníme ťa kovovou medailou s motívom vybraného regiónu.

    Makáš reálne, trasu si užívaš digitálne

Nemusíš nikam cestovať, aby si naše Virtuálne Výzvy zdolal. Športuješ fyzicky kdekoľvek práve si a svoje výkony nahrávaš na náš web. Tam sa ti v závislosti od počtu absolvovaných kilometrov odhaľujú míľniky so zaujímavosťami vybraného regiónu.

Športovať môžeš v prírode, v meste či v interiéri – na rotopéde či bežeckom páse.

Milión stromov pre Slovensko

V štartovnom prispievaš k výsade stromov na Slovensku v rámci projektu Milión stromov pre Slovensko. Na účet Lesov SR sme za posledné dva roky odviedli 450 Euro, za ktoré sa nakúpilo až 900 sadeníc nových ihličnanov.  Tento rok v tom spolu s našimi účastníkmi budeme pokračovať.

REGISTRUJ SA!

https://digitalrunandbike.com/aktualne-podujatia/

Ďakujeme za prihlásenie do newslettera.

Ďakujeme za správu.