Novinky

ŠPORTUJ SÁM A PREDSA S NAMI, V MALOKARPATSKU

 

Naše Virtuálne Run & Bike  Výzvy ťa už od roku 2021 motivujú k pravidelnému pohybu bez tlaku zo stopiek a virtuálne ti predstavujú turistické regióny Slovenska.
Doteraz sme ti ponúkli 9 výziev, 9 regiónov a 9 medailí. 7 z nich máme stále v ponuke  a každý rok prichádzame s NOVINKAMI. Prvou tohtoročnou je Malokarpatsko. Prevedieme ťa  územím pozdĺž Malých Karpát, ktoré je najvýznamnejšou vinohradníckou oblasťou Slovenska. Vinič sa tu údajne pestuje už 2.000 rokov, čo je porovnateľné s históriou svetových vinohradníckych regiónov

Do virtuálnych tratí Malokarpatska sme premietli 138 km pre bežcov či chodcov a 276 km pre cyklistov. Nájdeš na nich celkovo 17 zastávok – check pointoch – so zaujímavými informáciami o miestach, ktorými budeš virtuálne prechádzať. Budú to najmä tradičné vinohradnícke mestá a obce, spomedzi ktorých sú najzvučnejšie Svätý Jur, Pezinok, Modra, Doľany, Šenkvice, Budmerice a ďalšie.

V registrácii označíš dĺžku trate svojej Výzvy –  min, midi alebo maxi, ale nie je to pre teba záväzné. Možno zatiaľ nemáš dostatočné športové sebavedomie, možno chceš získať svoju medailu čo najskôr a zvolíš si výzvu mini. Mal by si však vedieť, že aj po jej zdolaní môžeš na virtuálnych tratiach Malokarpatska pokračovať a spoznávať miestne zaujímavosti, ktoré sú ďalej, ako je cieľ mini. Bola by škoda neurobiť to a nevyužiť celú ponuku chcek pointov, ktoré sme pre teba pripravili, s cieľom ukázať ti zaujímavé námety aj na  „živé“ výlety či ciele dovoleniek na Slovensku.

Okrem štýlovej kovovej medaily je súčasťou každej  našej novinky tombola o zaujímavé ceny. Tento krát medzi nimi nebudú chýbať darčeky od malokarpatských vinárov.

Novinku Malokarpatsko si budeš môcť užívať od 15.5. do 31.8.2024. K dispozícii ti bude aj štatistika výkonov spolubežcov či spolucyklistov a po ukončení novinky získaš Finiš Foto s menom a dĺžkou finálne absolvovanej trate. Finiš foto bude k dispozícii na stiahnutie z nášho webu, musíš byť však prihlásený do svojho účtu.

V štartovnom prispievaš k zalesňovaniu Slovenska prostredníctvom projektu Milión stromov pre Slovensko. Za každého účastníka Slovensku symbolicky venujeme jednu sadenicu nového stromu.

Ďakujeme za prihlásenie do newslettera.

Ďakujeme za správu.