OBUJ TENISKY! NASKOČ DO PEDÁLOV!

ZDOLAJ SVOJU VIRTUÁLNU VÝZVU!

ŠPORTUJ SÁM A PREDSA S NAMI!

Fyzicky kdekoľvek. Virtuálne na našich trasách na webe. Vyber si svoju Výzvu. Postupne ju zdolávaj  a odhaľuj míľniky na trase s lokálnymi zaujímavosťami.

NAŠE VIRTUÁLNE VÝZVY

V roku 2021 sme ponúkli 4 Virtuálne Výzvy. Každá prebiehala 6 až 8 týždňov. Nestihol si ich všetky? Máš šancu zmeniť to! Doplň svoju zbierku medailí. Teraz vo zvýhodnenej cene.

NOVÉ Virtuálne Výzvy ponúkneme v NOVOM roku. Ich súčasťou bude aj TOMBOLA.

Nakopni sa k pravidelnému pohybu, zdolaj Virtuálnu Výzvu, získaj MEDAILU, FINIŠ FOTO s menom a DOBRÝ POCIT, že podporuješ správnu vec: - VÝSADBU STROMOV NA SLOVENSKU.

PRIHLÁS SA NA CELÚ SÉRIU A ZÍSKAJ

15% a postup do TOMBOLY PLUS o ďalšie extra ceny.

Sme tu pre každého

Začínaš s behom či cyklistikou a hľadáš spôsob, ako si budovať športové sebavedomie?

Beháš alebo bajkuješ pravidelne a potrebuješ sa držať vo forme?

Chceš sa pri športe baviť a získavať aj ďalšie virtuálne zážitky a reálne odmeny v tombole?

Rád pomáhaš dobrej veci?

Obuj tenisky! Naskoč do pedálov! A poď na to!

Séria troch virtuálnych podujatí.
Nejde o súťaž: cesta je cieľ.

spoločné kilometre
0
behy a cyklovýlety
0
km najdlhšia trasa
0
zapojení športovci
0

NAŠE PODUJATIA V ROKU 2020

spoločné kilometre
0
behy a cyklovýlety
0
km najdlhšia trasa
0
zapojení športovci
0

Vyber si

Virtuálnu Výzvu, spôsob jej zdolania – Beh alebo Bike a náročnosť Mini / Midi alebo Maxi. Svoj výber označ v registrácii. Posúvaj svoje hranice a zdokonaľuj svoju kondíciu, bez tlaku zo stopiek, nesúťažne.  MOTIVÁCIA je cieľ.

Zaregistruj sa

Registrácia je spojená s nákupom. Potrebné údaje si od teba vyžiadame pred platbou. Pri kúpe 3 a viac produktov získaš zľavu 15% na celý nákup. Po úhrade štartovného dostaneš mailom prihlasovacie údaje do svojho účtu na webe.

DO 24 HODÍN

Nahraj do svojho účtu údaje o svojom výkone – dátum, dĺžku trasy dosiahnutý čas a mapku. Použi akúkoľvek športovú appku.  Následne vyplň zobrazenú tabuľku. To všetko do 24 hodín po výkone.

DAJ TO

Svoje výkony absolvuješ a nahrávaš priebežne. Trasy sa ti sčítavajú a ty napreduješ po virtuálnej ceste Slovenskom. Na nej sa ti odkrývajú check pointy (míľniky) so zaujímavosťami a možnosťou virtuálnej prechádzky.

ODMEŇ SA

Po zdolaní Výzvy, vo svojom účte zaklikni VÝZVA ZDOLANÁ.  Pošleme ti medailu a Finiš Foto – s tvojím menom. Pripomenú ti, že si urobil niečo nielen pre seba ale i pre lepšiu kondíciu našej krajiny – prispel si k zalesneniu Slovenska.

TOMBOLA

Každý rok ponúkneme 3 NOVINKY – Virtuálne RUN & BIKE Výzvy – ktoré budú prebiehať v určených termínoch a v nadväznosti. Každá NOVINKA bude mať svoju TOMBOLU.  Vyžrebuje sa  po ukončení Výzvy.

Ďakujeme za prihlásenie do newslettera.

Ďakujeme za správu.